Hakkımızda

TahilBorsa.com sitesi Karadeniz Bölgesi ve dünya tahıl, özellikle ekmeklik ve yemlik buğday, mısır, arpa, ayçiçek, ayçiçek yağ ve küspesi, kanola, kanola yağ ve küspesi, soya fasulyesi, soya yağ ve küspesi, palmiye yağı üretiminde, tahıl piyasaları gelişmelerinde analiz ve perspektifleri izleyen bilgi portalıdır.

Haberlerimiz sizleri tarım işleri, bu sektörün ülkede ve dünyada gelişim yolları hakkında bilgi verme amaçlamaktadır.

Global piyasalarda tereddütler çağdaş tarım işlerine test olmaktdır. Sayılı gün ya da birkaç hafta çerçevesinde ekmeklik ve yemlik buğday, mısır, arpa, ayçiçek, ayçiçek yağı ve küspesi, kanola, kanola yağı ve küspesi, soya fasulyesi, soya yağı ve küspesi, palmiye yağ fiyatları iki kat artabilir, ya da ani düşüşe uğrayabilir. Böyle bir ortamda tam ve zamanında edinilen bilgiler piyasa ile meydan okumanın ilk adımıdır.

Sizlere temel hububat ve yağlı tohumlar: ekmeklik ve yemlik buğday, mısır, arpa, ayçiçek, ayçiçek yağ ve küspesi, konola, konola yağ ve küspesi, soya fasulyesi, soya yağ ve küspesi, palmiye yağ fiyatları hakkında bilgi sunmayı amaçlamaktayız.

Hedefimiz, Sizlere tarım bilim ve uygulamalarında en yeni başarıları tanıtıp, her gün ve her hafta şu fiyatlar hakkında bilgi vermektir: ekmeklik ve yemlik buğday, mısır, arpa, ayçiçek, ayçiçek yağ ve küspesi, konola, konola yağ ve küspesi, soya fasulyesi, soya yağ ve küspesi, palmiye yağı. Tahıl üretimi gelişimi, tahıl piyasasının durumu hakkında analizler, tahıl, tohum, gübre, tarım makineleri, yakıtlar, bitki koruma herbisitleri hakkında bilgiler sunmayı planlamaktayız.

Sitenin „İlanlar” sayfası sizlere kendi ekmeklik ve yemlik buğday, mısır, arpa, ayçiçek, ayçiçek yağ ve küspesi, konola, konola yağ ve küspesi, soya yağı ve küspesi, palmiye yağı arzlarınızı sunma, mal, tarım makineleri, tahıl, tohum v.b. alış, satiş ve takas imkanları verecektir.

Küspesi, konola, konola yağ ve küspesi, soya fasulyesi, soya yağ ve küspesi, palmiye yağı üretiminde kullanılacak yeni ürün ve hizmetler hakkında bilgi verme imkanları olacaktır.

Reklamlar her iki tarafa da karşılıklı yarar sağlayacağına inanmaktayız. Her makale ve öneri hakkında yorumlarınızı „İletişim” bölümüne tıklayarak bize ulaştırabilirsiniz.